O nas

Dorastając kwiaty oraz bukiety otaczają nas z każdej strony. Od urodzin, poprzez piękne kwitnące pola, aż po ogrody. Drogę którą, podążamy, wcześniej wyznaczyli też nasi rodzice. MikoFlower zaczęło od rodzinnej firmy. Po czasie na głównym pędzie, który stanowią rodzice zakwitły kwiatki – ich córki, odziedziczając tę samą pasję.

Gwiazdy są piękne, ponieważ na jednej z nich istnieje kwiat, którego nie widać.
Antoine de Saint-Exupéry

Kwiaty to nasza pasja

Kwiatami możemy uczcić ważne okazje jak i okazać komuś nasze uczucia. Dlatego właśnie kupujemy i wręczamy kwiaty. Każdy lubi się nimi otaczać, patrzeć na nię i cieszyć się ich przyjemnym zapachem. Chcemy aby towarzyszyły nam w ważnych momentach naszego życia. Kwiatami możemy wyrazić wdzięczność. Kwiaty dają radość i przywołują uśmiech na naszą twarz oraz towarzyszą przy ostatnim pożegnaniu. Niosą ze sobą emocje, podkreślają uroczysty moment. To interesuje nas od samego początku. Stąd wzięło się zamiłowanie do florystyki. Pomaga ona nam się spełnić artystycznie, pozwala pokazać nasze umiejętności techniczne oraz dać innym piękno, uśmiech i radość

Mikoflower – Zespół Florystyczny

Można porównać nas do kolorowego, mieszanego bukietu kwiatowego. Każdy kwiat ma swoje miejsce i spełnia odpowiednie zadanie. Każdy z nas jest inny a razem tworzymy zespół, który wszystkim zapada w pamięć.
Robimy to co kochamy. Cały czas szkolimy się i podnosimy nasze kwalifiakcje. Uczestniczymy w wielu eventach oraz realizujemy własne pomysły (np. I Gala Ślubna w 2011 roku z udziałem Pauliny Papierskiej w roli Panny Młodej, Szkolenie Kwitnące Przedsiębiorstwo, od kilku lat Lubuskie Targi Ślubne oraz Drzwi Otwarte w Dworze Kolesin oraz liczne komercyjne sesje fotograficzne).

Pochwała to nie wszystko. Stale dbamy o jakość naszych usług. Nie osiadamy na laurach. Podążamy za trendami i nowościami oraz wykonujemy coraz to większe projekty i dekoracje. Zajmujemy się florystyką okolicznościową, ślubną i weselną (dekoracja sal, kościołów, plenerów, samochodów, bukiety ślubne), oprawą komunijną, oprawą ostatniego pożegnaniia oraz realizujemy zamówienia indywidualne, dobrane pod klienta tj aranżacje osiemnastkowe, jak i gale jubileuszowe. Współpracujemy również z Pocztą Kwiatową, dzięki czemu możemy dostarczyć kwiaty za Ciebie pod wskazany adres

Mikoflower – Kwiaciarnie

W marcu 2018 roku otworzyliśmy naszą drugą kwiaciarnię. Bogaty asortyment kwiatów ciętych, doniczkowych i artykułów dekoracyjnych dostępny jest w Zbąszyniu przy  ul. Plac Wolności 15  oraz Zbąszynku – ul. Wojska Polskiego 17.

Rozpoczęliśmy kolejny rozdział naszej kwiecistej przygody.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *